PisyCat Doğal Çam Ağacı Kedi Kumu 2 Kg
PisyCat Doğal Çam Ağacı Kedi Kumu 2 Kg

PisyCat Doğal Çam Ağacı Kedi Kumu 2 Kg

Marka : Pisy Cat

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Pisy Cat Natural Çam Ağacı Kedi Kumu 2 Kg

Pisy Cat %100 doğal çam ağacından imal edilmiştir. Sizin ve Kedinizin sağlığına zararlı kimyasal maddeler kesinlikle içermez .
Pisy Cat organik kedi kumu yüksek emici özelliğe sahip olup yüksek miktarda idrar absorbe etme özelliğinden dolayı temiz koku yapmaz . Kedinizin ayağına ve tüylerine yapışmaz .
Diğer kumlar gibi toz çıkarmaz .

Kullanım talimatı:
İlk Kullanımda kedinizi Pisy Cat'e alıştırmak için eski kullandığınız kumla 1/3 aranında karıştırın 1 Hafta içerisinde tamamen doğal Pisy Cat kedi kumuna geçiş yapınız ,

Tanecikler ıslandıkça tozlaşmaya başlar ve kabın alt kısmına çöker

Sağlıklı: 100 doğal, çam talaşın dan imal edilmiştir. Sizin ve kedinizin sağlığına zararlı kimyasal maddeler kesinlikle içermez. Yanlışlıkla yutul sa bile zehirsizdir.

Doğa Dostu: Kullanıldıktan sonra, bahçeye, tuvalete veya çöpe boşaltılabilir. Katkısız, doğal içeriği sayesinde doğada hızla yok olur. Doğal ömrünü tamamlamış çam ağaçlarının talaşların dan üretilmiştir.

Yüksek Emicilik: Pisy Cat Kedi kumları, sıvı ile temas eder etmez kendi ağırlığından 200 kat kadar emicidir ve çabuk kurur. Kedinizin pati ve tüylerine yapışmaz.

Tozsuz : Paketinden boşaltırken ve kullanımı sırasında diğer kedi kumları gibi toz çıkarmaz ve dağılmaz. Kullandıkça, alt kısıma talaş olarak çöker, üst kısımda kuru taneler yer alır.

Kötü kokuları yok eder : Ortaya çıkan kötü kokuları içine hapsederken, ortama doğal çam kokusu yayılır.

10 kg normal kuma karşılık 1,9 kg Pisy Cat çam kedi kumu kullanılabilir.

Önemli Uyarı:
kum kabını boşaltıp temizledikten sonra elleriniz yıkayınız.
Hemile ve bağışıklık sistemi zayıf kişiler kirli kum kabını ve kumla temas ederken eldiven kullanları ve sonra ellerini yıkaları sağlık açısından önem taşımaktadır.