HFP Kedi ve Köpekler İçin Somon Yağı 200ml
HFP Kedi ve Köpekler İçin Somon Yağı 200ml

HFP Kedi ve Köpekler İçin Somon Yağı 200ml

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Health for Paws Kedi ve Köpekler İçin Somon Yağı 200ml

 

Somon yağının faydaları saymakla bitmez. Somon yağı, Omega-3 yağ DHA ve EPA'nın zengindir. Omega-3, iltihabı azaltır, kilo korur ve kalp ve beyin sağlığına destek sağlar. Somon balığı yağı doğal olduğu için diğer kimyasal vitaminler gibi biyoyararlılığı düşük değildir.

Somon yağı kedi ve köpeklerin sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlar. Ek besin kaynağı olarak kullanıldığında; Tüy dökülmesini engeller, diş ve diş etlerinin sağlığına, alerjik deri rahatsızlıklarına, bağışıklık sisteminin güçlenmesine, erken doğum ve doğum komplikasyonlarının azalmasına, anne karnındaki yavruların gelişimine, kalp hastalıklarına, omega 3 takviyesinin kullanılması uygun görülmektedir.

Her yaş ve tüm ırklardaki kedi ve köpeklerde balık yağı ve E vitamini takviyesi olarak kullanılır.  Omega 3; tüy ve deri sağlığını olumlu yönde etkiler. Kedi ve köpeğinizin tüy dökülmesini büyük ölçüde azaltır. Parlak tüyler ve sağlıklı bir deri için oldukça faydalı bir vitamindir. Bir çok kedi vitamini gibi kullanımı zor değildir. Kedilerin somon yağını lezzetli buldukları bilinmektedir.

E Vitamini, evcilinizin göz sağlığı için faydalı bir vitamindir. Aynı zamanda bağışıklık sistemi destekleyici özelliktedir. Kedi ve köpeklerinizin gelişimi esnasında faydalı olacaktır. Köpek vitamini olarak likit ürünlerin mamaya katılarak kullanılması kullanım kolaylığı sağlar.

E vitamini ve omaga-3 yağ asitleri bir çok kanser çeşidini önlemeye de yardımcı olur. Kedi ve köpeklerde bağışıklık sistemini güçlendirmekte kemik ve kas gelişimi daha sağlıklı olmaktadır. Göz hastalıklarında bağırsak florasının düzenlenmesinde, diş etlerinin güçlenmesinde kalp sağlığının korunmasında ve tüylerin dökülmesi problemlerinde HFP kedi ve köpekler için likit somon yağı kullanabilirsiniz.

Uyarılar:

Önerilen miktarlarda kullanılması gerekir.

Direk güneş ışığından ve sıcaktan koruyunuz.

Uzun süre hava ile temas ettirmekten kaçınınız.

Somon yağı gibi kaynaklardan yeterli miktarda Omega-3 alımı cildinize ve göz sağlığına yararlı olabilir.

Somon yağı gibi kaynaklardan yeterli miktarda Omega-3 alımı cildinize ve göz sağlığına yararlı olabilir.

 

Omega-3 yağları, çocukluk çağında sağlıklı gözlerin ve görmenin gelişmesinde rol oynar. Ayrıca, yetişkinlik döneminde daha yüksek bir tüketim, glokom hastalığı ve yaşa bağlı maküler dejenerasyon gibi göz hastalığı riskinin azalması ile ilişkilidir.

Somon yağı içerisindeki Omega-3'ler aynı zamanda iltihap karşıtı etkileriyle sağlıklı cilde katkıda bulunur.

Araştırmalar, Omega-3'lerin tüketilmesinin cildinizi güneşin zararlarından koruyabileceğini, dermatit ile ilişkili semptomları azalttığını ve yara iyileşmesini desteklediğini gösteriyor,

Bağırsak sağlığını koruyarak bağırsakta aktif prebiyotik etkiye sahip bakterilerin beslenmesini sağlayarak bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar.