Duvo+Petit Treat Toy Chico Köpek Ödül Oyuncağı Sarı
Duvo+Petit Treat Toy Chico Köpek Ödül Oyuncağı Sarı
Duvo+Petit Treat Toy Chico Köpek Ödül Oyuncağı Sarı

Duvo+Petit Treat Toy Chico Köpek Ödül Oyuncağı Sarı

Marka : Duvo+

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Duvo+Petit Treat Toy Chico Köpek Ödül Oyuncağı 

Ölçüler: 12x6x6 cm

PETIT 'Chico' oyuncağı mükemmel bir itaat eğitim oyuncağıdır. Bu zorlu atıştırmalık oyuncağı hem ıslak hem de kuru yiyeceklerle kullanılabilir. Bu oyuncak aynı zamanda köpeğinizi tuvalete eğitirken, can sıkıntısını önlemek veya köpeğinizin kilosunu kontrol altında tutmak için yardımcı olabilir. Pastel renk, bir köpeğin algılayabildiği birkaç renkten biri olarak bilinir. 'Chico', yavru köpekler ve küçük köpekler için saatlerce yoğun oyun süresi eğlencesi sağlar.

 

Köpeğinize oyuncak seçerken küçük kurallar:

 


1. Boyu: Köpeğinizin küçük, orta ya da büyük boyda olduğunu düşünerek almaya dikkat edin. Küçük köpek oyuncakları seçmemek köpeğinizin boğulmasını engellemek için önemlidir.

2. Malzeme ve Dayanıklılık: Köpeğinizin davranışını gözlemleyin, çiğnemeyi, gömmeyi, sarılmayı ya da nesneleri taşımayı tercih ediyorsa kafanızda belirleyin. Buna göre, çiğnemeye karşı dayanıklı malzemeler, sarılmaya karşı yumuşak malzemeler, taşımaya karşı hafif, gömmeye karşı ise doğal malzemeler seçin.

3. Güvenlik: Oyuncakların küçük parçalar içermediğini kontrol edin, bu tip küçük parçalar köpeğinizin boğulmasına yol açabilir. Etiketini okuyun ve zararlı madde olup olmadığını kontrol edin.

4. Kolay Temizleme: Yıkanabilir ve su geçirmez ürünler tercih etmek hayatınızı kolaylaştırır.