Duvo+ Water Chew Dondurulabilir Köpek Oyuncağı Sarı
Duvo+ Water Chew Dondurulabilir Köpek Oyuncağı Sarı
Duvo+ Water Chew Dondurulabilir Köpek Oyuncağı Sarı

Duvo+ Water Chew Dondurulabilir Köpek Oyuncağı Sarı

Marka : Duvo+

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Duvo+ Water Chew Dondurulabilir Köpek Oyuncağı

Ölçüler: 12x6x6 cm


PETIT 'Coco', enerji ile patlayan küçük veya genç köpekler için bir açık su oyuncağıdır. Son derece esnek kauçuk kabuk çiğnemeyi teşvik eder ve yumuşak sünger daha da eğlenceli hale getirir.

Süngerleri sıvıyı emecek şekilde suya koyun; köpeğiniz oyuncağı çiğnediğinde su çıkacak ve özellikle sıcak havalarda serinlemesine yardımcı olacaktır.

Oyuncak ayrıca buzdolabında dondurulabilir; böylece köpeğinizin sıcak yaz günleri için buz gibi soğuk bir oyuncağı olur. Pastel renk, bir köpeğin algılayabildiği birkaç renkten biri olarak bilinir.

 

Köpeğinize oyuncak seçerken küçük kurallar:

 


1. Boyu: Köpeğinizin küçük, orta ya da büyük boyda olduğunu düşünerek almaya dikkat edin. Küçük köpek oyuncakları seçmemek köpeğinizin boğulmasını engellemek için önemlidir.

2. Malzeme ve Dayanıklılık: Köpeğinizin davranışını gözlemleyin, çiğnemeyi, gömmeyi, sarılmayı ya da nesneleri taşımayı tercih ediyorsa kafanızda belirleyin. Buna göre, çiğnemeye karşı dayanıklı malzemeler, sarılmaya karşı yumuşak malzemeler, taşımaya karşı hafif, gömmeye karşı ise doğal malzemeler seçin.

3. Güvenlik: Oyuncakların küçük parçalar içermediğini kontrol edin, bu tip küçük parçalar köpeğinizin boğulmasına yol açabilir. Etiketini okuyun ve zararlı madde olup olmadığını kontrol edin.

4. Kolay Temizleme: Yıkanabilir ve su geçirmez ürünler tercih etmek hayatınızı kolaylaştırır.